PZU na życie pewny zysk

Inną ciekawą opcją w PZU jest umowa na życie i dożycie Pewny Zysk. Jest to oferta skierowana do osób poszukujących lokaty dla zgromadzonych oszczędności. Warto zauważyć, że ubezpieczenie na życie prawnie daje korzyści finansowe, w postaci mniejszych podatków. Polisa ta oferuje 100% ochronę wpłaconego kapitału. Kwoty ubezpieczenia zarówno w przypadku dożycia jak i śmierci są równe. Rezygnacja z umowy nie jest obciążona żadnymi kosztami. W każdej chwili możemy zrezygnować z ubezpieczenia i wypłacone zostaną nam nasze dotychczasowe składki. Ubezpieczenie posiada z góry określone i znane klientowi oprocentowanie gwarantowane. Ubezpieczenia na życie innych towarzystw rzadko dają taką gwarancję. Założenie tej polisy to minimum formalności oraz brak opłat manipulacyjnych.

Kup Tanie Ubezpieczenie!

Ubezpieczenie na życie oferty to dział wciąż rozwijający się. Kolejnym ciekawym ubezpieczeniem jest Plan na Życie. Jest to ubezpieczenie dla osób chcących mieć zapewnione bezpieczeństwo rodziny. Jest to polisa dająca gwarancję wypłacenia środków bliskim w sytuacji śmierci oraz dla osób chcących posiadać oszczędności na dowolne cele. Największą korzyścią płynącą z tej umowy jest jej wszechstronność. Umowa ta daje jednocześnie ochronę, możliwość oszczędzania oraz możliwość inwestowania. Można więc przyjąć określoną strategię i trzymać się jej przez cały czas ubezpieczenia, jednak nie jest to konieczne. W zależności od naszych potrzeb i sytuacji gospodarczej możemy zmieniać dowolnie charakter ubezpieczenia.

W zależności od potrzeb i gustów różne oferty mogą okazać się korzystne. Porównanie ofert wielu firm zawiera ranking towarzystw ubezpieczeń na życie. Warto zapoznać się z tym narzędziem, przed ostatecznym wyborem ubezpieczyciela.